Carrefoursa Super

Carrefoursa günümüzde 30 ülkede, yaklaşık olarak 12.300 marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lider konumunda olan perakende zinciri ilk marketini 15 Haziran 1963 tarihinde Fransa’da faaliyete geçirerek modern anlamda perakendeciliğin temelini oluşturmayı başarmıştır. Ülkemizde ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefoursa, Hiper market konsept anlayışını Türkiye’ye yaşatan ilk firma olduğu bilinmektedir.

...
Piliç Baget

14.90

...
Tat Tahin Pekmez 300 g

%25 İndirim

...
Becel 500 g Margarinlerde

%15 İndirimli

...
Su Böreği

16.90

...
Coke Enerji 250 ml Kutu

6.50 2.si %50 iNDiRiMLi!

...
Damak Ürünlerinde

%15 İndirimli

Carrefoursa İndirim

Carrefoursa indirim listesinin yer aldığı bu sayfamızda güncel Carrefour SA indirim paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz. Carrefour da indirimler olduğunda sitemizden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Carrefoursa indirimli ürünler yenilendiğinde bizde bu sayfamızda tüm yenileme işlemlerimizi siz değerli ziyaretçilerimiz için yapıyoruz. Carrefoursa market indirim konusundaki değişikleri buradan takip ederek alışverişinize en hesaplı şekilde yön verebilirsiniz. Uygun fiyatları öğrenerek aile bütçenize katkıda bulunacak doğru ürünlere ulaşmak için hizmetinizdeyiz.

Carrefoursa İndirimleri Bu Hafta

Carrefoursa indirimleri bu hafta hangi ürünleri kapsıyor veya yeni ürünler Carrefoursa bu hafta indirimleri arasına girdi mi merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her yeni indirimde ürünler ve fiyatlar düzenli olarak güncellenmektedir. Bu sayede her zaman doğru ürünleri ve fiyatları öğrenme fırsatını elde edersiniz. Tüm yenileme işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve tarafınıza doğru bilgiler sunulmaktadır.

Carrefoursa Hafta Sonu İndirimleri

Carrefoursa hafta sonu indirimleri içinde sizin için burada tüm indirimli ürünleri yayınlıyoruz. Carrefoursa bugünkü indirimler konusunda da tek bir yerden bilgi alma avantajını sizlere sunuyoruz. Ayrıca Carrefoursa Cuma indirimi ve Carrefoursa süper indirim ürünleri belli olduğunda ürün fiyatlarını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizler doğru bilgiye hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak için arka planda özverili bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız sizlere güncel indirimleri en hızlı şekilde ulaştırırken isteğinizi karşılayabilecek doğru fiyatlarıda sunabiliyor olmaktır.