Onur Market Istanbul & Trakya

Özen Grup, 40 yıla ulaşan gıda perakendeciliği alanındaki birikimiyle ilk süpermarket modeline sahip olan mağazasını Onur market olarak 1996‘da İstanbul'da faaliyete geçirmiştir. Günümüzde Onur market İstanbul, Trakya ve Marmara’da Onur markası ile yılda 70 milyon müşterisine net 104 bin m2 olan satış alanıyla profesyonel olarak hizmetler vermektedir. İstanbul onur market avantajlarından faydalanmak için doğru yerdesiniz.

Onur Market İndirim

Onur market indirim yapar yapmaz burada sizler için tüm indirimleri yayınlıyoruz. Onur markette indirim olduğunda daha markete gitmeden haberdar olabileceğiniz Onur market indirim sayfamızı sizin için sürekli güncel tutuyoruz ve oluşabilecek değişiklikleri takip ederek hızlıca düzenlemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Onur market indirim ürünleri için marketindirimleri.com web sitemizi sıklıkla ziyaret ederek indirimler olduğunda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Onur Markette İndirimli Ürünler

Onur markette indirimli ürünler belirlendikten kısa bir süre sonra sayfamızda bu indirimli ürünleri tek tek listeliyoruz. Eklemiş olduğumuz tüm indirimli ürünlerin takibini yapıyoruz ve kampanya süreleri bittiğinde gerekli olan güncellemeleri de hızlı bir şekilde yapıyoruz. Sizin için ekibimiz gerekli değişiklikleri gerçekleştiriyor ve her zaman doğru ürün ve fiyat bilgisi vermek için özveri ile çalışıyorlar.

Onur Market Hafta Sonu İndirimleri

Onur market hafta sonu indirimleri ile birlikte hafta sonu alışverişiniz hem hesaplı hem de keyifli hale geliyor. Bu sayfamızda Onur market hafta sonu indirimleri olduğunda indirime giren ürünleri tespit ediyor ve tek tek girişlerini gerçekleştiriyoruz. Doğru ürünler ve doğru fiyatları öğrenmek için bu sayfamızı sık sık ziyaret edebilir ve alışverişinizi hesaplı hale getirebilirsiniz. Biz marketindirimleri.com olarak Onur Market’te dahil olmak üzere tüm marketleri takip ediyoruz ve oluşan indirimlerin tümünde sizleri haberdar ediyoruz. Onur market hafta sonu indirimlerini öğrenmek için doğru yerdesiniz.